#StandWithUkraine

На підтримку військових, які відважно захищають наші життя, спадщину та майбутнє,ми, Музей Івана Гончара, створили проєкт ARMY.HONCHAR.ORG.UA.
Це серія доброчинних онлайн-виставок, де ви можете безоплатно переглядати твори мистецтва,а умовну вартість квитка перерахувати на підтримку Збройних сил України та благодійних фондів.

Illustration

Українаі українці

Виставка давніх фотографій українцівкінця ХІХ – І половини XX ст. з архівного фонду Музею Івана Гончара. Це більше ніж просто фото. Це свідчення розмаїтості та унікальності української культури. Це саме те, що хоче знищити ворог. Але українці — неймовірно волелюбний народ, і ми щодня підтверджуємо це у своєму спротиві.

Illustration

Зброя плакатного символу

Виставка авторського плаката Миколи Гончарова. Його роботи — це рефлексія на навколишній світ і події. Микола малює плакати щодня протягом 15 років, з яких останні 9 років — про війну. Саме вони й стали наповненням проєкту.

Illustration

Українське Різдво

До Різдва Музей Івана Гончара відкриває святковий онлайн-проєкт. Сім розділів про головне зимове свято охоплюють різні сторінки історії, відкриваючи добре відоме й дещо незнане про справжнє українське Різдво.

#StandWithUkraine

Ми точно знаємо, Україна переможе. Та кожен з нас може наблизити цей день, фінансово підтримавши Збройні сили України.#ArmUkraineNow, адже навіть Святому Юрію Змієборцю знадобилась зброя, щоб подолати дракона.

Made with